Outdoor ReklamlarıYaratıcı Reklamlar

GoDaddy’den Yaratıcı Reklam Kampanyası !

GoDaddy’den güzel kampanya..Toronto’daki metro trenlerine yerleştirdiği düşünce balonlarıyla insanların aklına gelen fakat uygulamaya geçirilmeyen parlak fikirlere gönderme yapıyor.

GoDaddy’den Yaratıcı Reklam Kampanyası !

Hepimiz zaman zaman ”Şunu yapsam ne güzel olur” demişizdir.Fakat çoğu zaman bu fikirleri gerçeğe dönüştüremediğimiz çok olmuştur. Başkası bizim fikrimizi gerçekleştirdiğinde ise ”Bu fikir benim aklıma gelmişti”deriz.İşte  GoDaddy de bu durumlardan hareketle eğlenceli bir kampanya oluşturdu, GoDaddy Website Builder ile insanları bu parlak fikirleri bir an önce internet ortamına taşımaya çağırıyor.

godady

Bu kampanya Juniper Park\TBWA tarafından Toronto’da gerçekleştiriliyor, mecra olarak insanların sık sık düşüncelere daldıkları bir ortam olan metro trenleri seçilmiş. Toronto’nun en işlek metro ağı içerisinde olan 20 trene bu düşünce balonlarından konulmuş.Dolayısıyla insanlar oturdukları zaman kafalarının yanında ki balonlar, sanki o kişinin düşüncesiymiş izlenimi yaratılmış. Bu da sosyal medyada paylaşmaya son derece uygun kareler ortaya çıkartmış.

godaddy

 

Vahdet Yavuz

Merhaba!

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker